ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Ինչու ՀՀ դատախազությունը միջազգային հետախուզում չի հայտարարում Ադրբեջանի ռազմաքաղաքական ղեկավարության նկատմամբ. սթափվե՛ք, պարոնա՛յք. Թագուհի Թովմասյան Մար 23,2021 17:11 ՀԵՏԵՎԵՔ ՄԵԶ Telegram-ՈՒՄ Աժ-ում ելույթ ունեցավ ԱԺ անկախ պատգամավոր Թագուհի Թովմասյանը:
Politics Այսօր շնորհավորանքի օր է, բայց նաև՝ լուրջ հաշվետվողականության օր, որովհետև բանակը չի ուժեղանում կենացներով ու ճոռոմաբանելով․ Թագուհի Թովմասյան
Politics ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ․ Միքայել Սրբազանը պատարագի չի կարողանում մասնակցել, ինչպես պիտի լուծվի նրա այդ իրավունքի հարցը․ Թագուհի Թովմասյան
Politics ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ․ 2025 թվականին ունեցել ենք 30 զոհ խաղաղ պայմաններում. քանի՞ հրամանատար է պատասխանատվության ենթարկվել․ Թագուհի Թովմասյան
Politics «Պաշտոնապես դիմել եմ ՀՀ Արդարադատության նախարարին՝ Միքայել արքեպիսկոպոս Աջապահյանի նկատմամբ ստեղծված անընդունելի իրավիճակի կապակցությամբ»․ Թագուհի Թովմասյան