Աբրահամ Խաշմանյանը հեռացավ «Ալաշկերտից». ո՞րն է պատճառը Սեպ 04,2019 23:51 «Ալաշկերտի» գլխավոր մարզիչի ժամանակավոր պաշտոնակատար նշանակվել է Արմեն Ադամյանը
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Հատված «Սկաուդրա Աձուրայի» մարզումից Սեպ 04,2019 23:44 Հիշեցնենք, որ խաղը կմեկնարկի Երեւանի ժամանակով 20:00-ին
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Հայաստանի ազգային հավաքականի մարզումը Իտալայի դեմ խաղից առաջ Սեպ 04,2019 23:40 Խաղից մեկ օր առաջ մեր հավաքականը անցկացրել է վերջին մարզումը
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Տհաճ է, երբ մեր հարկերով վճարվող պաշտոնյան խոսում է ոչ թե պետության, այլ իր անունից. Հայկուհի Մինասյան Սեպ 04,2019 23:32 Տեսաուղերձ
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Բացահայտվել է 21 տարի առաջ 13 հավի գողության դեպքը Սեպ 04,2019 23:04 Ոստիկանները բացահայտել են 21 տարի առաջ 13 հավի գողության դեպքը
Ինչու մերժվեց Գևորգ Պետրոսյանի նախագիծը, և ինչից վախեցան իշխանությունները Սեպ 04,2019 23:01 Նոր մանրամասներ
Մենք ոչ մեկի հետ ո՛չ թշնամի ենք, ո՛չ էլ որեւէ մեկի մարյանետկան ենք. Դավիթ Բաբայան Սեպ 04,2019 22:00 Արցախի կուսակցությունները ոչ բացահայտ ձեւով են պաշտպանում առաջադրված թեկնածուներին
ՏԵՍԱՆՅՈԻԹ. Իտալիայի հավաքականի ավագ Լեո Բոնուչիի եւ գլխավոր մարզիչ Ռոբերտո Մանչինիի մամուլի ասուլիսը Սեպ 04,2019 21:51 Վաղը ` սեպտեմբերի 5-ին, Վազգեն Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտում կկայանա ԵՎՐՈ-2020-ի նախըտրական փուլի Հայաստան – Իտալիա հանդիպումը: Խաղից առսջ նախախաղային ասուլիսներով են հանդես եկել Իտալիայի ավագ Լեոնարդո Բոնուչին եւ գլխավոր մարզիչ Ռոբերտո Մանչինին: Մանրամասն` տեսանյութում: Ռոբերտո Մանչինիի նախախաղային մամուլի ասուլիսը Իտալիայի ազգային հավաքականի գլխավոր մարզիչ Ռոբերտո Մանչինիի և թիմի ավագ Լեոնարդո Բոնուչիի նախախաղային մամուլի ասուլիսը …
Հանդիպակաց դուրս եկած և հետիոտնին վրաերթի ենթարկած «BMW»-ն հայտնաբերվել է Սեպ 04,2019 21:13 Դեպքի հանգամանքները պարզվում են։ Կատարվում է հետաքննություն։