«Ռոմա»-ի մարզական տնօրենը հեռացվել է թիմից Հուն 18,2020 23:45 Պատճառը տարաձայնություններն են ակումբի նախագահ Զեյմս Պալոտայի հետ
Մխիթարյանը «Ռոմա»-ի մարզման ժամանակ մկանային հոգնածություն է ունեցել Հուն 18,2020 23:00 երիա Ա-ն պաշտոնապես կվերսկսվի հունիսի 20-ին
Համավարակի ժամանակաշրջանում կազմակերպվել է 35 հազար ՀՀ քաղաքացիների վերադարձը Հայաստան Հուն 18,2020 22:42 Իրապես ծանր ժամանակներ են, կորոնավիրուսը ազդել է բոլորի վրա
Մի տնօրենն ավելի լավ է աշխատում, քան մյուս պոլիկլինիկայի տնօրենը. Մարությանը հանդիպել է բուժհիմնարկների տնօրենների հետ Հուն 18,2020 22:30 Հանդիպել է
Լիճք համայնքում կասֆալտապատվի երկու թաղամասերի երեք փողոց Հուն 18,2020 22:14 Ծրագրի նախնական ընդհանուր արժեքը կազմում է 90 միլիոն 123 հազար դրամ
Եվրոպական պահպանողականների և ռեֆորմիստների կուսակցությունն հայտարարություն է տարածել ՀՀ-ում կատարվող գործընթացների վերաբերյալ Հուն 18,2020 22:14 Հայտարարություն է տարածել