Մոսկվան, որպես Հայաստանի դաշնակից, պատրաստ է օգնության ձեռք մեկնել․ Զախարովան՝ աղետի գոտուն օգնություն տրամադրելու մասին Մայիս 30,2024 23:54 Անդրադարձ
Երկրաշարժ՝ Գառնիից 5 կմ հեռավորության վրա. զգացվել է նաև Երևանում Մայիս 30,2024 23:40 ՆԳՆ փրկարար ծառայությունը դեռ պաշտոնական հաղորդագրություն չի հրապարակել
Հայտնի դարձան Հայաստանի ֆուտզալի հավաքականի մրցակիցները Եվրո-2026-ի որակավորման փուլում Մայիս 30,2024 23:26 Հիմնական փուլի հանդիպումները կայանալու են 2024 թ. դեկտեմբերի 9-ից 2025 թ. ապրիլի 16-ը
Հանրային սննդի կառույցի գործունեությունը կասեցվել է. Տեսչական մարմին Մայիս 30,2024 23:12 Սահմանվել է ժամկետ՝ հայտնաբերված խախտումները վերացնելու համար
Կայացել է արտակարգ իրավիճակների հետևանքով անձանց պատճառված վնասները գնահատող հանձնաժողովի առաջին նիստը Մայիս 30,2024 22:58 Մանրամասներ
ՄԱԿ-ի Գլխավոր վեհաժողովը և գլխավոր քարտուղարը հարգանքի տուրք են մատուցել Իրանի նախագահ Ռայիսիի հիշատակին Մայիս 30,2024 22:45 Իրանում նախագահի արտահերթ ընտրությունը նշանակված է հունիսի 28-ին