Պարգևատրվել է Թովմաս Պողոսյանը Նոյ 27,2014 23:53 ՀՀ ժողովրդական արտիստ Թովմաս Պողոսյանը շնորհակալական խոսքում մեծ պատիվ է համարել անկախ հայրենիքում ԱԺ բարձր պարգեւի արժանանալը:
«Վալեքս գրուպը» 1 մլն դոլար նվիրաբերեց Արցախին. մարաթոնը շարունակվում է Նոյ 27,2014 23:48 «Զանգեզուրի պղնձամոլիբդենային կոմբինատը» նվիրաբերեց 0.5 միլիոն դոլար
Մոսկվայի բնակչուհին «Մակդոնալդսից» 4,5 մլն ռուբլի է պահանջում՝ կտրված մատի դիմաց Նոյ 27,2014 23:41 Ռեստորանի ղեկյավարությունը հրաժարվել է փոխհատուցել վնասը
Բյուրեղավանի գիշերօթիկ դպրոցի նախկին տնօրենը մեղադրվում է 46 մլն դրամ յուրացնելու մեջ Նոյ 27,2014 23:29 Նրա նկատմամբ որպես խափանման միջոց է ընտրվել կալանավորումը
Լոնդոնում մահացել է հայտնի գանգստեր «խելագար Ֆրենկին» Նոյ 27,2014 23:27 Ճաղերի ետևում անցկացրել է ընդանուր առմամբ 42 տարի
Կորմիերի հետ թշնամությունն իմ կարիերայի ամենաթեժ հակամարտությունն է. Ջոն Ջոնս Նոյ 27,2014 23:14 Մարզիկների միջև մենամարտը տեղի կունենա հաջորդ տարվա սկզբին UFC 182-ի շրջանակներում:
45 տարվա խաչքարագործը պարգևատրվեց միայն այս տարի (ֆոտո) Նոյ 27,2014 22:51 «Մի քիչ ուշ, բայց ոնց ասում են՝ լավ ա ուշ, քան երբեք»:
Ռեալիթի-շոուի մասնակիցները վախենում են սեփական կյանքի համար Նոյ 27,2014 22:39 Շոուին մասնակցում են քաղաքական գործիչներ, երաժիշտներ, մարզիկներ և մոդելներ
Մարմնավաճառի կերպարը մարմնավորած դերասանուհիների թոփ-10-ը (ֆոտո) Նոյ 27,2014 22:27 Դերը լավ տանելու համար դերասանը պետք է զգա իրեն համապատասխան կերպարում
Որքան գումար է հավաքվում հեռուստամարաթոնի միջոցով. ուղիղ Նոյ 27,2014 22:25 Անցած տարվա հեռուստամարաթոնի արդյունքում հավաքվել էր 22 միլիոն 661 հազար 372 դոլար