Հարկադիր կատարման ծառայությունումանցկացվել է ամենամսյաամփոփիչ խորհրդակցություն Օգո 07,2017 23:48 Այսօր՝ օգոստոսի 7-ին, ՀՀ գլխավոր հարկադիր կատարող, արդարադատության գեներալ-մայոր Արմեն Հարությունյանն աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել Հարկադիր կատարման ծառայության ղեկավար կազմի մասնակցությամբ: Հերթական ամենամսյա աշխատանքային խորհրդակցության ընթացքում,ի կատարումն ՀՀ գլխավոր հարկադիր կատարողի՝ նախորդ խորհրդակցության ընթացքում տված հանձնարարականի՝ Ծառայության իրավասու ստորաբաժանման ղեկավարը ներկայացրել է կատարված աշխատանքները և մշակված առաջարկությունները: Մասնավորապես, Ծառայության ղեկավարին զեկուցվել է, որ հարկադիր էլեկտրոնային …
Հյուսիսային Կորեան սպառնում է «հազարապատիկ վրեժ լուծել» ԱՄՆ-ից պատժամիջոցների համար Օգո 07,2017 23:30 ՄԱԿ-ում ԱՄՆ դեսպան Նիկի Հեյլին փաթեթն անվանել է Հյուսիսային Կորեայի դեմ սահմանված պատմության ամենամեծ պատժամիջոցը
Վարչապետը Global Reservers Management ընկերության գործադիր տնօրենի հետ քննարկել է աղբի վերամշակման ներդրումային ծրագրի մանրամասները Օգո 07,2017 23:16 Ռոբերտ Ուիթֆիլդը վարչապետին է ներկայացրել իր գլխավորած ընկերության գործունեությունն աղբի վերամշակման ոլորտում
ՖՈՏՈ. Միայն երկար վարսեր ունեցող աղջիկները կհասկանան այս լուսանկարների ողջ ցավը Օգո 07,2017 22:53 ՖՈՏՈ
Անվճար դասագրքեր` սահմանամերձ համայնքների դպրոցականներին Օգո 07,2017 22:30 ՀՀ ԿԳ նախարարի 2017թ հուլիսի 27-ի 834-Ա/2 հրամանով հաստատվել է 2017-18 ուստարվա դասագրքերի ներդրումային գումարների չափը
ՖՈՏՈ. Ինչպես է Հերմինե Նաղդալյանի ամուսինը խախտում երթևեկության կանոնները. shamshyan.com Օգո 07,2017 22:14 Վարորդը չարամտորեն խախտել է ճանապարհային երթևեկության կանոնները և ավտոմեքենան կայանել է հանդիպակաց երթևեկելի գոտում
Մարմնական վնասվածք հասցնելու 49 դեպքից բացահայտվել է 30-ը. հանգստյան օրերի ամփոփում Օգո 07,2017 22:00 Նախկինում կատարված հանցագործություններից բացահայտվել է գողության 6, մարմնական վնասվածք հասցնելու 2 և խարդախության 1 դեպք
Ահազանգ. Բելառուսի դեսպանատան տարածքում հայտնաբերվել է օձի կաշի Օգո 07,2017 21:43 Դեպքի վայրում հայտնաբերվել է գյուրզա տեսակի օձի կաշի
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Արյունալի միջադեպ` ադրբեջանցիների և չեչենների միջև Օգո 07,2017 21:30 Միջադեպի մասնակից բոլոր ադրբեջանցիները դեպքի վայրից փախուստի ժամանակ ձերբակալվել են