ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Հնարավոր է Հայաստան ներմուծել աջ ղեկով տրանսպորտային միջոցներ, բայց պայմանով. ՊԵԿ հայտարարությունը Դեկ 28,2019 22:59 Ներմուծումը կարելի է իրականացնել երկու մաքսային ընթացակարգերով՝ «Վերամշակում՝ մաքսային տարածքում» եւ «Վերամշակում՝ ներքին սպառման համար»
Ավտոմեքենան բախվել է գազատար խողովակին և շրջվել Դեկ 28,2019 22:32 Փրկարարները հոսանքազրկել են ավտոմեքենաները
Խորհրդակցություն` Նիկոլ Փաշինյանի մոտ. քննարկվել է Վանաձորի զարգացման ծրագիրը Դեկ 28,2019 22:24 Այդ համատեքստում, կառավարության ղեկավարը պատասխանատուներին հանձնարարել է այդ ուղղությամբ քննարկումներ սկսել պոտենցիալ գործընկերների հետ
Բնակիչներին գումարներ են հատկացվել, ապա գանձվել. ինչու է Արթուր Դավթյանը դիմել Պապիկյանին Դեկ 28,2019 22:00 Այնուհետ տրամադրված գումարները գանձվել է համայնքային բյուջե որպես համայնքի բնակիչների կողմից հարկային պարտավորությունների կատարում՝ հարկերի հավաքագրման բարձր ցուցանիշներ ներկայացնելու նպատակով
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Այնքան քննարկված ամանորյա նոր երգը. Նիկոլ Փաշինյան Դեկ 28,2019 21:26 Երգի երաժշտության հեղինակը Գարիկ Պապոյանն է, խոսքերի հեղինակը՝ Ավետ Բարսեղյանը
Արմեն Սարգսյանն արտերկրում վիրահատական միջամտության է ենթարկվել Դեկ 28,2019 21:22 Նշվում է, որ առաջիկա օրերին նա կգտնվի ապաքինման փուլում
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Ինչ է կատարվում քարի ու ավազի անվերահսկելի շուկայում. ինչ գնով են ձեռք բերում և վաճառում Դեկ 28,2019 21:00 Թանկ շինարարություն
«Արարատի» մարզիչը լքել է ակումբը Դեկ 28,2019 20:35 Հիշեցնենք, որ «Արարատը» վաստակած 27 միավորով 4-րդն է Բարձրագույն խմբի մրցաշարային աղյուսակում