Արման Թաթոյանը ԵԽԽՎ-ում Դանիայի պատվիրակության ղեկավարին է փոխանցել էթնիկ հայերի նկատմամբ ադրբեջանական կողմի դաժանությունների ապացույցները Դեկ 08,2020 23:41 Մանրամասն քննարկում
Վերջին մեկ օրում Լեռնային Ղարաբաղ է վերադարձել 1126 մարդ. վերադարձողների թիվը հասել է 36 հազարի Դեկ 08,2020 23:25 Ռուս սակրավորները շարունակում են պայթուցիկ առարկաներից մաքրել այն տարածքները, որտեղ մարտեր են ընթացել
Հայաստանի և Ֆրանսիայի ԱԳ նախարարների համատեղ մամուլի ասուլիսի մանրամասները Դեկ 08,2020 23:20 Մտքեր են փոխանակվել միջազգային կազմակերպությունների միջոցով այդ կրոնական-մշակութային կոթողների պահպանման ուղղությամբ
Ինդոնեզիայում չինական COVID պատվաստանյութը ցույց է տվել 97% արդյունավետություն Դեկ 08,2020 23:03 Ինդոնեզիան կիրակի օրը՝ դեկտեմբերի 7-ին, ստացել է 1.2 միլիոն չափաբաժին Sinovac կորոնավիրուսի դեմ պատվաստանյութ