ՖՈՏՈ. Հատուկ շնորհակալություն Հայաստանի Ոստիկանությանը «Աջափնյակ» օպերացիայի համար. Վիկտոր Մնացականյան Հուն 24,2021 23:54 Հարգանքներս Սերգեյ Գյոզալյանին և Լևոն Զաքարյանին! Նուարդ ջան մեկա քեզ շատ եմ սիրում ու ընդունում եմ որպես իմ գաղափարակից ընկեր)
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Դանակահարություն՝ Բաշինջաղյան փողոցում. 37-ամյա տղամարդը տեղափոխվել է հիվանդանոց Հուն 24,2021 23:48 Նա տվել է խոստովանական ցուցմունք և ձերբակալվել:
Ադրբեջանի նախագահի և Թուրքիայի առաջին տիկնոջ միջև խոսակցության անհերքելի տեսանյութ-ապացույցն ուղարկվել է ԵՄ բարձրագույն ղեկավարությանը Հուն 24,2021 23:29 Նամակներում փաստերի վկայակոչմամբ բարձրացվել է հայկական կողմի գերիների անհապաղ վերադարձի հարցը` իբրև անվերապահ կատարման ենթակա պարտադիր միջազգային պահանջ:
Պետերբուրգի մոտակայքում ռազմական ուղղաթիռ է կործանվել Հուն 24,2021 23:16 Ուղղաթիռում զինամթերք չի եղել
Վարազդատ Հարոյանը հեռացավ «Աստանայից» Հուն 24,2021 22:55 Իր հերթին, «Աստանան» իր պաշտոնական կայքում հրապարակած հաղորդագրությունում շնորհակալություն է հայտնել Հարոյանին՝ թիմում անցկացրած ժամանակահատվածի համար և մաղթել հաջողություններ հետագա կարիերայում:
Պուտինն ու Էրդողանը քննարկել են Լեռնային Ղարաբաղի շուրջ տիրող իրավիճակը Հուն 24,2021 22:35 Բացի այդ, Էրդողանն ու Պուտինը քննարկել են «Սպուտնիկ V» պատվաստանյութի մատակարարումների, Թուրքիայի հետ ավիահաղորդակցության վերականգնման և Պուտին-Բայդեն հանդիպմանն առնչվող հարցեր:
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Ուժեղացված ծառայություն՝ Երևանում. ինչ խախտումներ են հայտնաբերվել Հուն 24,2021 22:19 Վարորդներին հորդորում ենք խստորեն պահպանել ճանապարհային երթևեկության բոլոր կանոնները
Արդարադատության շահը չի կարող ստորադասվել որևէ անձի վաստակին. Դատախազությունը՝ Արմեն Չարչյանի կալանավորման մասին Հուն 24,2021 21:55 Սակայն արդարադատության շահը չի կարող ստորադասվել որևէ անձի վաստակին կամ որևէ խմբային շահի:
Հատուկ նշանակության ստորաբաժանման անձնակազմն անցկացրել է գործնական պարապմունք Հուն 24,2021 21:44 Հրամանատարությունը բարձր է գնահատել ստորաբաժանման զինծառայողների մասնագիտական գիտելիքներն ու գործնական հմտությունները։
Փաստաբանների պալատը նախաձեռնում է Ադրբեջանում գտնվող հայ ռազմագերիներին իրավաբանական օգնություն տրամադրելու գործընթաց Հուն 24,2021 21:35 Հայ ռազմագերիների ընտանիքի անդամներին՝ Ադրբեջանում ՀՀ փաստաբանի միջոցով ներկայացված լինելու ցանկության դեպքում դիմել ՀՀ փաստաբանների պալատ