Հետախուզվողը կամավոր ներկայացել է ոստիկանություն Հուն 31,2022 23:12 Էդգար Ք.-ն ներկայացվել է նախաքննական մարմնին:
ՄԱԿ-ի Անվտանգության խորհուրդը նիստ է հրավիրել Ուկրաինայի հարցով Հուն 31,2022 22:51 Վերջերս արեւմտյան երկրներում, ինչպես նաեւ Ուկրաինայում հայտարարություններ են հնչում Ուկրաինայի տարածք ռուսական հնարավոր ներխուժման մասին։ Ռուսաստանի նախագահի մամուլի քարտուղար Դմիտրի Պեսկովը նման տեղեկությունը անվանել է անհիմն:
«Արթիկ» ՔԿՀ-ում 22-ամյա կալանավոր է մահացել Հուն 31,2022 22:36 ՀՀ քննչական կոմիտեի Շիրակի մարզային քննչական վարչության Արթիկի և Անիի քննչական բաժնում մահվան հանգամանքները պարզելու նպատակով նախապատրաստվում են նյութեր, նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն:
ԱՄՆ-ը բաց է Ռուսաստանի հետ քննարկումների համար. Բայդեն Հուն 31,2022 22:21 Ուկրաինայի շուրջ ստեղծված իրավիճակով պայմանավորված՝ ՄԱԿ-ի Անվտանգության խորհուրդը հունվարի 31-ին նիստ է անցկացրել:
Մեր դիտարկումները փոխանցել ենք համապատասխան գերատեսչություններին. Գեղամ Մանուկյանը՝ սահման այցի մասին Հուն 31,2022 22:03 Պրոբլեմներ կան
ՈՒՂԻՂ ՄԻԱՑՈՒՄ. Սերժ Սարգսյանի բացառիկ հարցազրույցը Հուն 31,2022 21:55 Տեղի է ունենում ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի ասուլիսը:
ԼՂ կարգավիճակի հարցը լուծված չէ. Հայաստանում ԱՄՆ դեսպան Հուն 31,2022 21:35 Հանդիպման ավարտին կողմերը վերահաստատել են իրենց պատրաստակամությունը՝ նպաստելու Հայաստան-ԱՄՆ աշխատանքային հարաբերությունների սերտացմանն ու երկկողմ կապերի զարգացմանը:
ՔԿ-ում տեղի է ունեցել ծառայողների պարգևատրման արարողություն Հուն 31,2022 21:19 2021 թվականին բարձր ցուցանիշներ ապահովելու համար Քննչական կոմիտեի զինվորական քննչական գլխավոր վարչության կայազորային վարչության ՀԿԳ ավագ քննիչ Անդրեյ Բաբայանը և Երևան քաղաքի քննչական վարչության Երևան քաղաքի Ավան և Նոր Նորք վարչական շրջանների քննչական բաժնի ավագ քննիչ Սարգիս Հակոբջանանը պարգևատվել են «Լավագույն քննիչ» կրծքանշանով:
ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ. Հայտնաբերվել է ոչ սթափ՝ 62, առանց վարորդական իրավունքի վկայականի՝ 3 անձ. ուժեղացված ծառայություն մարզերում Հուն 31,2022 20:40 Նմանօրինակ ուժեղացված ծառայությունները պարբերական են։