ԱԱՏՄ-ն ստուգայցեր է իրականացրել. ինչ խախտումներ են եղել Դեկ 04,2020 23:58 ԱԱՏՄ-ն հիշեցնում է՝ վարակի տարածումը կանխելու միակ ելքը կանխարգելիչ նորմերի պահպանումն է։
Գարեգին Բ-ն ընդունել է Հայաստանում գտնվող ֆրանսիացի բժիշկներին Դեկ 04,2020 23:42 Վերջում Հայոց Հովվապետն աղոթեց խաղաղության համար
ՖՈՏՈ. Նեապոլի «Սան Պաոլո» ստադիոնն անվանափոխվեց Մարադոնայի պատվին Դեկ 04,2020 23:29 Պաշտոնական որոշման մեջ նշվում է, որ Մարադոնան «բոլոր ժամանակների մեծագույն ֆուտբոլիստն է
Շուտով կիրականացվեն ՌԴ-Արցախ առաջին չվերթները Դեկ 04,2020 22:56 Նա հավելել է, որ Ստեփանակերտի օդանավակայանում նաև կիրականացվեն ուղևորների համար չվերթներ
Լավրովը և Գուտերեշը քննարկել են Արցախում հումանիտար խնդիրների լուծման հնարավորությունները Դեկ 04,2020 22:37 Զրուցակիցներն քննարկել են ՄԱԿ-ի միջոցով տարածաշրջանում հումանիտար խնդիրների լուծման հնարավորությունները